پس از نزدیکی بیش از حد خادمین حرمین شریفین با رژیم صهیونیستی که اکنون اقدام به باز سازی نقش سران کفار قریش و یهودیان بنی قریظه نموده‌اند ،ظاهرا تصمیم گیرندگان کنونی سعودی متقاعد شده‌اند،تدوام لابی صهیونیستی نسبت به رییس جمهور های چهار ساله آمریکایی بیشتر است.
طی ماهها مذاکرات فشرده و پنهانی بن سلمان با رژیم صهیونیستی و سران لابی صهیونیستی آمریکا قرار بر این شد که از این پس دوام حکومت سعودیها رایهودیان بنی قریظه تضمین کنند،و در عوض سعودی بهایی آنرا بصورت مادی و معنوی بپردازند.
پرداخت مادی که هیچکس راهش بهتر از آل سعود نمی داند.
اما هزینه معنوی عبارت است استفاده از گروهای سلفی وتکفیری در جهت سرکوب جنبش های آزادیبخش فلسطین.
چرا که اولا تمام گروه های تروریستی سلفی که ریشه در آل سعود دارند از جمله داعش،القاعده و شاخه های وابسته به آن مانند جبهه النصره هیچ ضربه ای به منافع رژیم صهیونیستی نزنند.
ثانیا به جنگ علنی بر علیه نیروهای مقامت حامی خلق فلسطین از جمله حزب الله ودولت دکتر بشار اسد بر خاسته اند.
از آنجاییکه سعودیها در دست آموز بودن بسیار مطیع بوده‌اند ملت های مسلمان ،از جمله دولت لبنان را بعلت تمکین نکردن ، از کمکهای وعده داده شده محروم کرده‌اند.و به تلافی رابطه نزدیک دولت لبنان با ایران،کمک تسلیحاتی را که جهت مبارزه با تروریسم قرار بود به لبنان بدهند ،لغو کردند.
تمام این مطالب گفته شد تا علت استقبال سرد از اوباما مشخص شود ،اکنون این وظیفه نمایندگان کنگره است که مسئولین تشریفات کاخ سفید را جهت افتضاح ببار آمده به کنگره احضار کرده واز آنها توضیح بخواهند که اگر هیئت استقبال مشخص نبود چرا رئیس‌جمهور قویترین کشور دنیا اقدام به بازگشت نکرده چرا که فیلم ورود اوباما،بیننده را بیشتر به یا یک بازدید غیر رسمی از یک پایگاه نظامی دور افتاده می اندازد.
یک درس بزرگ:
آل سعود سالهاست خود را از نظر جنگ افزار های مدرن هوایی و زمینی بسیار قوی میپنداشت ،اکنون در مقابل دیدگان جهانیان از یمن، این کشور فقیر عربی شکست خورده وبدنبال یک محلل میگردد تا صیغه صلح آبرومند جاری کند یعنی دو کشور سعودی و امارات چشم انتظار،از کویت به یمن هواپیما میفرستند برای آوردن نمایندگان یمن جهت صلح،چرا ؟
چون هیچگاه استقلال نداشتند، دولت و ملتی که استقلال ندارد هیچ ندارد،واکنون به جبر زمانه با عهد شکن ترین دولت جهان یعنی رژیم صهیونیستی عهد اخوت بسته چرا که بن سلمان این جوجه سعودی سر ازتخم بیرون آورده نه به ترامپ کله رنگی اعتماد دارد نه هیلاری کلینتون همجنسگرا،یعنی از آینده آمریکا هم میترسد .
پیر پیمانه کش من که روانش خوش باد
گفت پرهیز کن از صحبت پیمان شکنان.
ماجد-اردیبهشت ۹۵

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *