رد صلاحیت شدگان نگران نباشند

این روزها ماشین حسابهای BBC و دوستان داخلی بجای محاسبه کاهش قیمت نفت، در محاسبه هرچه دقیقتر تعداد رد صلاحیت شدگان مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری رقابت دارند.

نکته حائز اهمیت تر اینکه کارشناسان BBC بعنوان دلسوزترین یاران مردم ایران توصیه تذکر قانون اساسی به ریاست محترم جمهوری میدهند.

بسیار خوب اینجانب در این مانده ام که اگر مردم ما از زمان کودتای ۲۸مرداد تا کنون دوستان دلسوزی همچون BBC من وتو. … نداشتند، اکنون ما چقدر پیشرفت داشتیم؟

بگذریم. …

بیائید یک سؤال مهم و ساده را مطرح کنیم.

مهمترین انگیزه دوستداران ملت ونظام از راهیابی به مجلسین چیست؟

قطعا خدمت به امت هر انگیزه دیگر غیر از این در مرحله بعد قرار خواهد داشت.

تا اینجا فکر میکنم تمام جناحها با نگارنده موافق باشند.

فرض کنیم بزرگوارانی که رد صلاحیت شده اند به هر دلیلی از خدمت دراین سنگر باز مانده اند، این نه از ارزشهایشان میکاهد نه آنها را از هدفی که دارند باز میدارد.

با توجه باینکه اکثر ثبت نام کنندگان دارای تحصیلات آکادمیک و مسئولیت های موثر در میهن عزیز اسلامی مان بوده اند،آنقدر فضا برای خدمت در جای جای این مرز پر گهر مهیا ست که بعضی ها شرافتی بیش از نمایندگی در مجالس دارد.

پس شاید رد صلاحیت از نامزدی مجلس افتتاح بابی باشد برای خدمت در منطقه‌ای محروم به افرادنحیفی که گاها تنشان بدستان شفا بخش شما محتاج است یا محصلانی که با خدمات شما به درجات بالای علمی در این مرز و بوم خواهند رسید،وشاید جلوگیری از هزینه های نجومی باشد که میتواند دشتهای تشنه روستایی خشک را سیراب کند ویا منجر به ساخت و تجهیز درمانگاهی گردد که جان مادر و کودکی را بدون گذشتن از مسیری صعب‌العبور نجات بخشد.

اکنون که دولت خدمتگذار رابطه خوبی با مجلس داردو بودجه ۹۵ را سر وقت ارائه نموده و الحمدلله تعامل خوبی بین سران سه قوه برقرار است درست نیست اینهمه به رئیس‌جمهور محترم فشار آورده شود که ما همه خدمتگزاران میخواهیم حتما از درون مجلس به مردم خدمت کنیم فراموش نکنیم که طی شش ماه گذشته رئیس‌جمهور و تیم مذاکره کننده تحت چه فشار سنگینی بوده اند فشارها یی که گاها سلامتی شان را به خطر می انداخت اکنون بهتر است کمی از فشار بر چارچوب بهارستان را کاسته و به صف صندوق های رای اضافه شویم ضمنا کسی نگران شبکه های خبری خارجی نباشد،آنها دستمزدشان بصورت پیش پرداخت از برخی همسایگان عجول مان دریافت کرده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *