تجارتی ارزان، سفری بی دغدغه و آرامش واقعی را برای نخستین بار با ویزا چک تجربه کنید.

ویزا چک

فلسفه وجودی ویزا چک برآمده ازنوعی نیاز مردم ما به همپوشانی هزینه های ناشی از خروج فیزیکی ارز از کشور میباشد. زیرا این تفکر که ما بگوئیم بطور کل سیاست انزوا درپیش میگیریم و به هیچ عنوان با دنیای خارج در ارتباط نیستیم اصلا با سیاست های کلان کشورمان که همواره مبتنی بر حسن همجواری و رعایت اصول احترام متقابل و ارتباط با همسایگان میباشد در تضاد است. دانشجویان جهت ادامه تحصیل ، صاحبان صنایع ، در جهت تجهیز ماشین آلات خطوط حمل نقل و زیر بنایی نیاز به نوعی پشتیبانی همیشگی دارند. از این روی و با توجه به شرایط ویژه بوجود آمده کنونی نیاز به نوعی سیستم شبکه ای درون زای بانکی احساس شد.
برای این شبکه درونی یا in banking ابتدا نیاز بود که یک موسسه مالی بین المللی در شرایط خاص حاضر به همکاری شود فلذا با پیگیریهای سه ساله یکی از مدیران فعال رشته مالی بین المللی ، یک موسسه مالی معتبرحاضر به همکاری مشروط گردید.  سپس با گامهایی که در منطقه آزاد تجاری هنگ کنگ و مناطق آفشور جهان برداشته شد توانستیم آنرا را به یک شبکه متصل جهت ارتباطات آنلاین بانکینگ برای نقل و انتقالات  خاص حمایت از حقوق اولیه انسانی مانند هزینه های تحصیل، بهداشت، درمان، آموزش، کشاورزی، مواد غذایی و … قرار دادیم.
اکنون خرسندیم که همواره با صدور ویزا چک به واحد درهم و با قیمت دویست ریال ارزانتر با توجه به استفاده از منابع مالی حمایت از حقوق بشر و تسهیلات خطوط اعتباری موسسه مالی فوق الذکر، آنرا فعلا در دفتر شرکت VISB دبی و شرکتهای همکار نقد میکنیم و بزودی نقد کردن ویزا چک یوان را دردفتر چین آغاز خواهیم کرد.